Září 2012


A Year without Rain (2010)

16. září 2012 v 18:04 | posted by: Maddie. |  A Year Without Rain
A year Without Rain (2010)

[ Chceš si poslechnout některou z písniček? Klikni na vybranou písničku. ]


Kiss & Tell (2009)

16. září 2012 v 18:03 | posted by: Maddie. |  Kiss & Tell
Kiss and Tell (2009)

[ Chceš si poslechnout některou z písniček? Klikni na vybranou písničku. ]
9. More


Czech Premiere of Hotel Transylvania

16. září 2012 v 17:09 | posted by: Maddie. |  News: Music/Projects
Selena nedávno nadabovala postavu v animovaném filmu s názvem 'Hotel Transylvania'. V ČR vyjde tnto film s názvem 'Hotel Transylvánie' a v kinech bude mít premiéru už 18. října! Bohužel, bude nadabován český, což znamená, že Selenin hlas neuslyšíme. Já si každopádně tento film stáhnu v originálním znění, protože nemám ráda český dabing:D:)) Takže, nezapomeňte:

ČESKÁ PREMIÉRA 'HOTEL TRANSYLVANIA': 18. ŘÍJNA 2012!

Emmy Awards 2012

16. září 2012 v 16:59 | posted by: Maddie. |  News: Nominated/Winner
Dnes v noci by mělo v USA proběhnout další předávání cen Emmy. Seriál 'Kouzelníci z Waverly' je nominován v kategorii 'Dětský pořad'. Přidávám Vám sem i ostatní nominované pořady. :)

Good Luck Charlie (Disney Channel)
Wizards Of Waverly Place (Disney Channel)
iCarly (Nickelodeon)
Victorious (Nickelodeon)
Degrassi (TeenNick)

Layout #2

15. září 2012 v 20:59 | posted by: Maddie. |  Layouts

Výrobce: Elwie
Od: 15.9. 2012 - ???
Spokojenost: 95 %
Poznámka k layoutu: Jedním slovem: Dokonalost! Tento design je dělaný 'na zakázku', takže jsem s ním opravdu nadmíru spokojená. Je laděný už do takových těch podzimních barev, přesně jak jsem to chtěla, takže úžasný. Jen jsem plánovala mít v layoutu jiné fotky, konktrétně fotky z klipu Hit the lights, přesto se tento design vážně povedl. :) Moc za něj Elwie děkuju. :))

Nový layout + info

15. září 2012 v 20:10 | posted by: Maddie. |  My Diary
image
Ahoj všichni! :)
Vím, že jsem tu opět týden nebyla, ale abyste rozumněli, měla jsem teď docela pernej týden, i když je teprve druhej týden školy. A teď od pondělka to bude ještě horší. Budu se opravdu co nejvíc snažit, abych tu vžycky mohla alespoň na chvilku být, ale nejspíš bude ještě míň času než bylo do teď. Hned v pondělí mám 8 hodin, tzn. do půl 4, pak hned frčím na trénink, kterej mám do 6 a než se dostanu domů, no na to ani nemyslet. :D V úterý opět trénink, středa nejspíš půjdu na tenis, kterej jsem ještě nedávno hrála závodně, ale teď už na to nemám bohužel čas.. :( Ve čtvrtek mám konečně první trénink street dance, na kterej se mimochodem neuvěřitelně těším! :)) No a na v pátek opět trenál.. :/ K tomu ještě ve čtvrtek vstávám v 6, protože mám školu na 7 a hned první hodinu tělocvik.. Doufám, že nám tento týden odpadne. :D V sobotu a v neděli se budu opravdu moooc snažit, abych se sem dostala. :D :) I promise! <3
Jinak, mohli jste si už všimnout, že mám nový layout. Je opravdu úžasný a moc bych za něj ještě jednou chtěla poděkovat Elwie z blogu your-layouts-team. :) Je takový už laděný do podzmimních barev, takže se mi opravdu moc líbí. :) Tak to je prozatím všechno, já se jdu podívat po nějakých novinkách a doplním ještě menu. Tak se mějte!:)
Maddie.

Layout?

9. září 2012 v 18:29 | posted by: Maddie. |  My Diary
image
Hi, Selenators :)
Rozhodla jsem se, že dneska (konečně) splaším nějaký layout. A protože tu za chvilku bude podzim, bude se jednat o podzimní layout nebo prostě layout s podzimním nádechem. Zkoušela jsem najít nějaký takový lay, který by byl ke stažení, bohužel jsem vůbec nic kloudného nenašla. Takže jsem se rozhodla, že něco splácám sama, i když to bude hrůza. :D Mimochodem, kdyby jste někdo věděli o někom, kdo by byl tak hodný a udělal mi layout, prosím ozvěte se, budu vám moc vděčná. :) Děkujuu<3
Maddie.

Video: Behind the scenes of Dream Out Loud Commercial

7. září 2012 v 19:27 | posted by: Maddie. |  Dream Out Loud
Nejspíš už jste tohle video viděli, ale přece jenom ho sem přidám. Je to vlastně reklama na Seleninu značku oblečení Dream Out Loud. :)